Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:

Michał Marzęcki      📞 795 940 507

Radosław Chlasta   📞 510 960 240

Paweł Jurga            📞 506 424 117

Tomasz Budwig 📞 506 424 667

Płyta warstwowa ścienna PIR

Płyta warstwowa ścienna, podobnie jak płyta dachowa, zbudowana jest z dwóch okładzin stalowych z rdzeniem z sztywnej piany poliizocyjanurowej PIR. Płyta ścienna stosowana jest jako elewacja różnych rodzajów obiektów, hal, budynków użyteczności publicznej, budynków agro np. kurników, ścian warsztatów, magazynów oraz zabudowań gospodarczych. Płyty ścienne wykorzystywane są również jako wypełnienie bram przesuwnych i skrzydełkowych oraz jako sufit, zwłaszcza w budynkach zimnych, które nie spełniają oczekiwań cieplnych.

Płyty ścienne możemy podzielić na dwa typy ze względu na rodzaj zamka systemowego: z widocznym lub ukrytym systemem mocowania. Na inwestycjach, gdzie wygląd obiektu ma mniejsze znacznie, można bez przeszkód użyć płyt ściennych z widocznym mocowaniem, natomiast jeśli zależy nam na estetyce, gładkiej fasadzie i dobrych efekcie wizualnym, rekomenduje się stosowanie płyt ściennych z ukrytym mocowaniem. Dla podkreślenia afektu wizualnego możemy wybrać dodatkowo trzy przetłoczenia okładzin: liniowe, mikrofalę oraz gładkie.

Ze względu na swoją funkcję w obiekcie płyta ścienna powinna odznaczać się właściwościami technicznymi na odpowiednim poziomie. Oferowane przez nas płyty ścienne odznaczają się wysoką wytrzymałością mechaniczną i korozyjną. Blachy użyte do ich produkcji są dodatkowo ocynkowane i powlekane poliestrem o gr. 25 mikronów, w celu zwiększenia odporności na działanie niekorzystnych zewnętrznych czynników atmosferycznych. Możemy również wyprodukować panele ścienne, w których wewnętrzna strona może zostać zabezpieczona przed korozją przy użyciu folii PCV, powłok AGRO stosowanych w obiektach, gdzie występuje środowisko o wysokiej agresywności C5, lub z powłoką PVdF.

PŁYTA WARSTWOWA ŚCIENNA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl