Blacha Trapezowa T-18 II gatunek; Blachy dachowe

Cena brutto: 8,90 zł 8.90
Cena netto: 7,24 zł
ilość m

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Negocjuj cenę

+48690154782

kontakt z handlowcem

 Blacha trapezowa T18 i Blacha Trapezowa T14

Jest to blacha trapezowa, która powstaje jako końcówki produkcyjne przy produkcji blachy trapezowej T14 lub T18. Na starcie i zakończeniu produkcji, a także przy zmianie koloru blachy na lini produkcyjnej odcinamy produkt startowy lub końcowy. Blacha ta ma najczęściej długość od 1,0 do 2,0m. Jest to blacha w różnych powłokach i kolorach: alucynk, blacha powlekana lakierowana.

Obecnie mamy specjalne ceny na blachy dachowe i ścienne. Nasi konsultanci mogą przygotować dla Państwa promocyjną ofertę. Proszę kliknąć na baner poniżej, a otrzymacie Państwo SMSem aktualną ofertę. Nasi konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 24:00

 

Blacha Trapezowa z filcem (powłoką antykondensacyjną)

Blacha trapezowa może być wyprodukowana z powłoką antykondensacyjną zwaną także jako filc lub kocyk. Przy podwyższonej wilgotności w pomieszczeniu, przy jednocześnie dużych różnicach temperatury, na wewnętrznej powierzchni blachy trapezowej może pojawić się zroszenie. Zwyczajowo mówi się, że temperatura na wewnętrznej stronie przegrody spadła poniżej punktu Rosy. Jest to duża problem zwłaszcza, kiedy w budynku pokrytym blachą trapezową magazynujemy produkty, które nie są odporne na zawilgocenie. Pojawia się pytanie. Po co budować dach z blachy trapezowej skoro i tak wewnątrz pomieszczenia jest wilgotno? Niestety zjawisko to jest typowe dla budynków nieogrzewanych. Jest kilka metod, aby z tym walczyć, najtańszą jest wentylacja w budynku - najlepiej mechaniczna, pomaga także wietrzenie. Wszystko po to, aby obniżyć wilgotność wewnątrz budynku. My na to mamy lepszą metodę, w procesie produkcji nakładamy na wewnętrzną stronę blachy włókninę, która ma strukturę porowatą i w sytuacji, kiedy ma dojść do skroplenia na spodzie blachy dachowej pochłania wodę. Powłoka antykondensacyjna ma możliwość pochłaniania wody na poziomie do 0,7 litra na m2. W przypadku kiedy wewnątrz pomieszczenia wilgotność powietrza spadnie, powłoka oddaje ją do powietrza. Zatem powłoka antykondensacyjna jest idealnym rozwiązaniem w przypadku pokryć blaszanych w budynkach o podwyższonej wilgotności.

Negocjuj cenę

+48690154782

kontakt z handlowcem

Blacha trapezowa zabezpieczona przed korozją.

Jedną z najważniejszych parametrów pokryć dachowych jest jego żywotność. W przypadku blachy trapezowej profilowanej z blachy stalowej jest jej zabezpieczenie przed korozją. W latach 70 tych i 80 tych jedyną możliwością zabezpieczenia była powłoka ocynkowana. Dzisiaj jest wiele powłok o różnych grubościach, które poza ocynkiem są dużą barierą przed korozją. Dzięki powłokom o różnym składzie chemicznym możemy podwyższyć żywotność o wiele lat z zachowaniem koloru. 

Naświetla i elementy uzupełniające do blachy trapezowej.

Dla każdego profilu blachy trapezowej posiadamy naświetla dachowe dopasowane kształtem do profilu blachy trapezowej. Identyczny kształt blachy i naświetla daje gwarancję, że pokrycie dachowe z naświetlami będzie szczelne. Jesteśmy producentami obróbek blacharskich do blach trapezowych zarówno typowych jak i wykonanych na podstawie projektu klienta. Mamy także w sprzedaży inne niezbędne akcesoria do montażu blach dachowych: śruby i uszczelki.

 

Wycena kompleksowa pokrycia dachu z blachy trapezowej

Nasz Dział Ofertowania świadczy bezpłatną usługę kompleksowej wyceny pokrycia dachu z blachy trapezowej. Będziemy potrzebować od Państwa podstawowe informacje takie jak:

  • Długość połaci dachu 
  • Długość budynku
  • Rodzaj pokrycia dachowego T14; T18 lub T35

Na podstawie tych danych nasz inżynier przygotuje dla Państwa pełną wycenę dachu, która będzie zawierała:

  • Specyfikacja blachy - jej długość i ilość, która będzie uwzględniała szerokość krycia wybranej przez Państwa blachy.
  • Dobór i promocyjną wycenę wszystkich niezbędnych obróbek blacharskich.
  • Dobór i specyfikacja łączników do mocowania blachy do konstrukcji dachu.
  • Specyfikacja elementów uszczelniających

W ramach bezpłatnej wyceny otrzymacie także rysunki poglądowe szczegółów montażowych i obróbek wraz z ich usytuowaniem na dachu.

Ofertę wykonujemy bezpłatnie, potrzebujemy na jej opracowanie 30 minut. Proszę wcisnąć na poniższy baner "KOMPLETNY DACH", gdzie poprosimy Państwa o podanie danych dotyczących dachu - po 30 minutach na maila zostanie wysłana kompleksowa oferta. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00. Zapraszamy i dziękujemy za zaufanie. 

Kompleksowa wycena Dachu

Negocjuj cenę

+48690154782

kontakt z handlowcem

Pracujemy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 24:00; możecie Państwo zadzwonić do mnie lub wypełnić formularz w treści opisu produktu, a nasz Dział Handlowy prześle Państwu ofertę w ciągu 10 minut.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl