Blacha trapezowa

to najpowszechniejszy i znany materiał do krycia dachów i elewacji. Blachy trapezowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Blachy trapezowe możemy zobaczyć na domach jednorodzinnych, garażach, wiatach, wypełnieniu bram i drzwi, ale również stosowana jest na dużych obiektach przemysłowych jako elementy konstrukcyjne, pokrycie dachów lub elewacji. Blacha trapezowa odniosła sukces nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również wszechstronności zastosowania. Blacha trapezowa występuje w różnych grubościach, różnych wysokościach profilowania, wielu wariantach zabezpieczających przed korozją, kolorach oraz dodatkowych powłok, które likwidują efekt kondensacji pary wodnej. Blacha trapezowa o niskim profilowaniu znajdują zastosowanie jako pokrycie elewacji, wypełnienie bram i drzwi lub ogrodzenia. Blacha trapezowa o średniej wysokości profilu np. T18 lub T35 można wykorzystać zarówno jako pokrycie dachu, jak i elewacji. Blachę trapezową charakteryzuje duża sztywność, dlatego często wybierana jest jako pokrycia dachowe. Ze względu na wysokość profilowania, blacha  T18 i T35 jest najbardziej popularna i najczęściej wybierana przez klientów. Wreszcie blacha trapezowa o wysokim profilowaniu tzw. konstrukcyjne, które ze względu na swoją sztywność i wytrzymałość stosuje się w budownictwie przemysłowym wielkopowierzchniowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cena blachy trapezowej oraz kontaktu z doradcami technicznymi, którzy służą informacje w doborze odpowiedniego pokrycia z blachy trapezowej dla Państwa inwestycji.

 

BLACHY TRAPEZOWE

Blacha Trapezowa T-18 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych

Blacha Trapezowa T-18 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych
Blacha Trapezowa T-18 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych

Blacha trapezowa T-18 z FILCEM dostępna pod wymiar z nadwyżek produkcyjnych

Blacha dachowa ocynkowana pochodząca z nadwyżek produkcyjnych, powlekana poliestrem (kolorem) z dodatkową okładziną filcu nakładaną w procesie produkcyjnym na wewnętrzną stronę blachy dachu, która zapobiega procesowi kondensacji pary wodnej wewnątrz pomieszczenia - zatrzymuje proces skraplania. Dzięki swoim właściwością blachy trapezowe z filcem można stosować w obiektach gospodarczych, wiatach przemysłowych, rolniczych, przydomowych. Blacha trapezowa z profilem 18 mm często stosowana jest również na ściany i elewacje hal stalowych oraz hal namiotowych. Zamówienia na blachy trapezowe pod wymiar przygotowujemy do odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych.

Cena:

27,00 zł

Cena netto: 21,95 zł

m2

Blacha Trapezowa T-18 z nadwyżek produkcyjnych

Blacha Trapezowa T-18 z nadwyżek produkcyjnych
Blacha Trapezowa T-18 z nadwyżek produkcyjnych

Blacha trapezowa T 18 z nadprodukcji stosowana jest jako pokrycie dachów jak również elewacji budynków magazynowych, garaży wiat. Blacha dachowa T18 ma zastosowanie także w budynkach rolniczych, przemysłowych. Blacha trapezowa w naszej ofercie jest ocynkowana, powlekana poliestrem (kolorem). Blachy dachowe przygotowujemy na wymiar nawet tego samego dnia. Blachy trapezowe dostępne są także od ręki w długościach 3m, 4m, 5m, 6m. Dostępne kolory w stałej ofercie: antracytowy / ciemny grafit RAL 7016; ciemny brąz RAL 8017; tlenkowy czerwony RAL 3009; biały RAL 9010. Dostępne są również inne kolory na zapytanie.

Cena:

20,30 zł

Cena netto: 16,50 zł

m2

Blacha Trapezowa T-35 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych

Blacha Trapezowa T-35 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych
Blacha Trapezowa T-35 z FILCEM z nadwyżek produkcyjnych

Blacha dachowa T 35 ocynkowana pochodząca z nadwyżek produkcyjnych, powlekana poliestrem (kolorem) z dodatkową okładziną filcu nakładaną w procesie produkcyjnym na wewnętrzną stronę blachy dachu, która zapobiega procesowi kondensacji pary wodnej wewnątrz pomieszczenia - zatrzymuje proces skraplania. Dzięki swoim właściwością blachy trapezowe z filcem można stosować w obiektach gospodarczych, wiatach przemysłowych, rolniczych, przydomowych. Blacha trapezowa z profilem 18 mm często stosowana jest również na ściany i elewacje hal stalowych oraz hal namiotowych. Zamówienia na blachy trapezowe pod wymiar przygotowujemy do odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych.

Cena:

28,50 zł

Cena netto: 23,17 zł

m2

Blacha Trapezowa T-35 z nadwyżek produkcyjnych

Blacha Trapezowa T-35 z nadwyżek produkcyjnych
Blacha Trapezowa T-35 z nadwyżek produkcyjnych

Blacha trapezowa T-35 na wymiar z nadwyżek produkcyjnych. Blacha dachowa T 35 stosowana jest jako pokrycie dachów budynków magazynowych, garaży wiat. Blacha dachowa T35 ma zastosowanie także w budynkach rolniczych, przemysłowych w których zastosowany jest większy rozstaw konstrukcji nośnej. Blacha trapezowa w naszej ofercie jest ocynkowana, powlekana poliestrem (kolorem). Dostępne kolory w stałej ofercie: antracytowy / ciemny grafit RAL 7016; ciemny brąz RAL 8017; tlenkowy czerwony RAL 3009; biały RAL 9010. Dostępne są również inne kolory na zapytanie. Blachy dachowe przygotowujemy na wymiar pod konkretne zamówienie, nawet tego samego dnia. Blachy trapezowe dostępne są także od ręki w długościach 3m, 4m, 5m, 6m.

Cena:

21,50 zł

Cena netto: 17,48 zł

m2

Blacha trapezowa T18

Blacha trapezowa T18
Blacha trapezowa T18

Blacha trapezowa dachowa, ocynkowana, powlekana poliester,

Blachy trapezowe dachowe i ścienne, w odcinkach do 6 mb, 

nowe, niesklasyfikowane, niesortowane.

Negocjuj cenę:

Paweł tel: 506 424 117

Tomek tel: 506 424 667

Cena:

14,95 zł

Cena netto: 14,95 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl