Blacha Trapezowa T-18 z nadwyżek produkcyjnych

Cena brutto: 20,30 zł 20.30
Cena netto: 16,50 zł
ilość m2

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zastosowanie blachy trapezowej

Blacha trapezowa ma wiele zastosowań ze względu na soje właściwości u cechy. Blacha trapezowa jest łatwa w montażu i ma długą żywotność, co czyni ją atrakcyjnym rozwiązaniem. Wybór odpowiedniego rodzaju blachy trapezowej zależy od konkretnego zastosowania i wymagań budowlanych. Blacha dachowa T18 najczęściej stosowana jest jako pokrycie dachów, jak również elewacji budynków magazynowych, garaży wiat. Blacha dachowa T18 ma zastosowanie także w budynkach rolniczych, przemysłowych a nawet jako wypełnienie bram i ogrodzenia. Blacha trapezowa w naszej ofercie jest ocynkowana, powlekana poliestrem (kolorem).

Zapraszam do skorzystania z naszych ofert promocyjnych. Po wypełnieniu formularza wyślemy ofertę w ciągu 10 minut. Nasz Dział Ofertowania pracuje  7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00.

 

Dostępność

Blachy dachowe przygotowujemy na wymiar nawet tego samego dnia. Blachy trapezowe dostępne są także od ręki w długościach 3m, 4m, 5m, 6m. Blacha trapezowa jest fabrycznie nowa, pochodzi z nadwyżek produkcyjnych (nadprodukcji), bez specyfikacji produkcyjnej. 
Szerokość całkowita: 1175 mm Szerokość krycia blachy: 1125 mm Długość: na wymiar. Czas wyprodukowania blachy trapezowej 1-2 dni roboczych.
Cena netto 1 m2 blachy trapezowej wynosi 16,50 zł netto/m2

Kolory

Dostępne kolory w stałej ofercie: antracytowy / ciemny grafit RAL 7016; ciemny brąz RAL 8017; tlenkowy czerwony RAL 3009; biały RAL 9010. Dostępne są również inne kolory na zapytanie.
Szerokość całkowita: 1175 mm Szerokość krycia blachy: 1125 mm Długość: na wymiar. Czas wyprodukowania blachy trapezowej 1-2 dni roboczych.

Wycena kompleksowa pokrycia dachu z blachy trapezowej

Nasz Dział Ofertowania świadczy bezpłatną usługę kompleksowej wyceny pokrycia dachu z blachy trapezowej. Będziemy potrzebować od Państwa podstawowe informacje takie jak:

  • Długość połaci dachu 
  • Długość budynku
  • Rodzaj pokrycia dachowego T14; T18 lub T35

Na podstawie tych danych nasz inżynier przygotuje dla Państwa pełną wycenę dachu, która będzie zawierała:

  • Specyfikacja blachy - jej długość i ilość, która będzie uwzględniała szerokość krycia wybranej przez Państwa blachy.
  • Dobór i promocyjną wycenę wszystkich niezbędnych obróbek blacharskich.
  • Dobór i specyfikacja łączników do mocowania blachy do konstrukcji dachu.
  • Specyfikacja elementów uszczelniających

W ramach bezpłatnej wyceny otrzymacie także rysunki poglądowe szczegółów montażowych i obróbek wraz z ich usytuowaniem na dachu.

Ofertę wykonujemy bezpłatnie, potrzebujemy na jej opracowanie 30 minut. Proszę wcisnąć na poniższy baner "KOMPLETNY DACH", gdzie poprosimy Państwa o podanie danych dotyczących dachu - po 30 minutach na maila zostanie wysłana kompleksowa oferta. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00. Zapraszamy i dziękujemy za zaufanie. 

Kompleksowa wycena Dachu

Odbiór i transport

Odbiór osobisty ze Składu Fabrycznego: Turze 9; 63-500 Ostrzeszów przy DK 11 (między Kępnem a Ostrowem Wielkopolskim) Organizujemy tanie i szybkie transporty na terenie całego kraju. 

NEGOCJUJ CENĘ!

Paweł Jurga - 506 424 117

Radosław Chlasta - 510 960 240

Tomasz Budkiewicz - 789 223 883

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl