i blacha trapezowa
warstwowa
dzieje się w Alfapanel
Płyta dachowa poliuretanowa II gat. gr. 100mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.7
Opis
Czym charakteryzują się płyty warstwowe drugiego gatunku?
Odkryj wyjątkową okazję na zakup płyty warstwowej dachowej II gatunku, która łączy w sobie wysoką funkcjonalność z atrakcyjną ceną, dostosowaną do potrzeb nowoczesnego budownictwa. Nasze płyty warstwowe dachowe, o grubości od 40 do 80 mm, stanowią idealne rozwiązanie dla projektów wymagających nie tylko efektywnej izolacji termicznej, ale i estetyki oraz trwałości. Choć klasyfikowane jako II gatunek z powodu drobnych niedoskonałości estetycznych, takich jak nieznaczne wady profilowania okładzin lub nieidealne wypełnienie pianką, każda płyta zachowuje pełną funkcjonalność i wydajność izolacyjną, charakterystyczną dla produktów pierwszego wyboru.
Wymiary płyt warstwowych drugiego gatunku.
Specjalnie dla Państwa, oferujemy te płyty w różnorodnych długościach, przede wszystkim w przedziale od 5,5 do 6,0 metra, co pozwala na łatwe dopasowanie do każdego projektu dachowego. Nasze produkty, pomimo bycia klasyfikowanymi jako materiał II gatunku, są starannie segregowane i oferowane w różnorodnych opcjach kolorystycznych, w zależności od aktualnej produkcji, co umożliwia dopasowanie do estetyki każdego budynku.
Promocje na płyty warstwowe 2 gatunku i inne.
Zapraszamy do skorzystania z naszego innowacyjnego konfiguratora, który umożliwia otrzymanie spersonalizowanej oferty promocyjnej. Wystarczy kilka kliknięć, abyśmy mogli zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy również elastyczność zakupu oraz wsparcie naszego zespołu ekspertów, dostępnych siedem dni w tygodniu, od 6:00 do 22:00, gotowych odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc w wyborze idealnego rozwiązania dla Państwa projektu.
Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by zainwestować w płyty warstwowe dachowe II gatunku - rozwiązanie łączące wysoką jakość z atrakcyjną ceną, gwarantujące nie tylko doskonałą izolację, ale i estetyczny wygląd Państwa dachu.
Możecie Państwo także do nas napisać, zazwyczaj odpowiadamy w 10 minut -
Cena dotyczy 1m2 płyty.
Płyta dachowa G3 lub G5 II gat. Płyty występują w długościach 6,0m.
Kolorystyka i zakres wad zależny od konkretnej dostawy.
Szczegóły asortymentu oraz dostępna kolorystyka u
Konsultanta Handlowego - +48506424667
Kontakt do oddziałów Alfapanel – płyta warstwowa i blacha trapezowa blisko Twojej inwestycji
Szukasz miejsca, gdzie kupisz płyty warstwowe, płytę obornicką lub blachę trapezową? Wybierz najbliższy oddział Alfapanel i skontaktuj się bezpośrednio z handlowcem.
Sprawdź dostępność materiału, uzyskaj wycenę i zamów płytę warstwową lub blachę trapezową z odbiorem lub dostawą.
Wybierz najbliższy oddział, zadzwoń do handlowca lub uruchom nawigację i odwiedź punkt odbioru Alfapanel.
Zobacz, co dzieje się w Alfapanel
Promocje, realizacje, filmy o płytach warstwowych, blachach trapezowych oraz materiały z życia naszej firmy.
