Blacha Trapezowa T14, blacha dachowa i blacha ścienna 2 gatunek ocynkowana i malowana

Cena brutto: 14,76 zł 14.76
Cena netto: 12,00 zł
ilość m

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Blacha trapezowa T14 II gatunek na dach

Blacha Trapezowa T14 produkowana jest z materiału 1 gatunku z tz. nadwyżek produkcyjnych, w długościach 2m, 2,5m, 3m, materiał jest dostępny od ręki w ilości około 8000m2. Możemy także zorganizować transport na terenie całego kraju. Poza blachą trapezową T14 w gotowych odcinkach możemy wyprodukować także blachę pod wymiar, czas oczekiwania na blachę to 5 dni roboczych – zapytaj handlowca o cenę Radek Chlasta tel. 510 960 240

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora cen blach trapezowych. Nasz Handlowiec przygotuje do Państwa specjalną ofertę i prześle do Państwa SMSem w ciągu 10 minut. Nasz Dział Ofertowy pracuje każdego dnia tygodnia od 6:00 do 23:00.

 

Zastosowanie blacha trapezowa 

Blacha profilowana wysokości trapezu 14mm ma bardzo szerokie zastosowanie. Od wielu lat cieszy się niezmiennie wysoką popularnością i uznaniem wśród inwestorów, dekarzy i projektantów, ze względu na cenę, walory użytkowe, brak problemów montażowych i użytkowych oraz trwałość. Wykorzystywana jest jako materiał na pokrycie dachowe małych i średniej wielkości obiektów gospodarczych, przemysłowych, rolniczych, garaży, wiat, domów letniskowych, ale również jako wypełnienie bram przesuwnych, skrzydłowych, uchylnych, drzwi. Blacha trapezowa o wysokości profilu T14 ze względu na gęstość profilowania daje dużą sztywność, dlatego nie tylko widzimy ją na dachu, ale również często jest stosowana na wypełnienie ścian bocznych i działowych w halach, obiektach namiotowych. Blacha falista T14 w II gatunku produkowana jest w odcinkach 2m, 2,5m, 3m, dlatego łatwa jest do przetransportowania dla każdego klienta.

Kolory blachy trapezowe

Blachy występują w szerokiej gamie kolorów wg standardu RAL; biały (9010), jasny popiel (9002), srebrny (9006), szary metalizowany (9007), mysi (7005), antracytowy - ciemny grafit (7016), brązowy czekoladowy (8014), tlenkowy czerwony (3009), wiśnia - czerwone wino (3005). Wszystkie oferowane blachy są ocynkowane i powlekane poliesterm (kolorem) w grubości 25 mikronów, dlatego pod względem odporności korozyjnej nie odbiegają od materiału w I gatunku.

Dostępność 

Blachy trapezowe T14 dostępne są od ręki , gotowe do odbioru z magazynu. Ze względu na dostępność i atrakcyjną cena T14 jest blachą trapezową bardzo popularną i chętnie kupowanym profilem na wszelkiego rodzaju obiekty budowlane. Wszystkie produkty oferowane są z blach nowych z końcówek serii produkcyjnych. Popularność wynikająca z wypadkowej jakości do cena, wpływa na dostępność blachy.

Transport i dostawa

Dla nas ważny jest każdy klient, dlatego chętnie zorganizujemy transport i dostawę zakupionej blachy przez sprawdzonych i stale współpracujących przewoźników zarówno dla dużego i dla małego odbiorcy, żeby cena ostateczna była najatrakcyjniejsza na rynku. Długość arkuszy od 2m do 3m dostosowana jest również do odbioru w własnym zakresie (przyczepka samochodowa, mały bus), dlatego zamówiona blacha może zostać odebrana od ręki i już następnego dnia zamontowana na inwestycji. Do blach trapezowych oferujemy również wystandaryzowany system obróbek blacharskich, zabezpieczonych folią ochronną blach płaskich oraz wkrętów do mocowania.

Wycena kompleksowa pokrycia dachu z blachy trapezowej

Nasz Dział Ofertowania świadczy bezpłatną usługę kompleksowej wyceny pokrycia dachu z blachy trapezowej. Będziemy potrzebować od Państwa podstawowe informacje takie jak:

  • Długość połaci dachu 
  • Długość budynku
  • Rodzaj pokrycia dachowego T14; T18 lub T35

Na podstawie tych danych nasz inżynier przygotuje dla Państwa pełną wycenę dachu, która będzie zawierała:

  • Specyfikacja blachy - jej długość i ilość, która będzie uwzględniała szerokość krycia wybranej przez Państwa blachy.
  • Dobór i promocyjną wycenę wszystkich niezbędnych obróbek blacharskich.
  • Dobór i specyfikacja łączników do mocowania blachy do konstrukcji dachu.
  • Specyfikacja elementów uszczelniających

W ramach bezpłatnej wyceny otrzymacie także rysunki poglądowe szczegółów montażowych i obróbek wraz z ich usytuowaniem na dachu.

Ofertę wykonujemy bezpłatnie, potrzebujemy na jej opracowanie 30 minut. Proszę wcisnąć na poniższy baner "KOMPLETNY DACH", gdzie poprosimy Państwa o podanie danych dotyczących dachu - po 30 minutach na maila zostanie wysłana kompleksowa oferta. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00. Zapraszamy i dziękujemy za zaufanie. 

Kompleksowa wycena Dachu

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z Doradcą Technicznym, który pokaże wszystkie możliwości, wyjaśni kwestie techniczne, jeśli będzie trzeba, pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Poza blachą trapezową T14 jesteśmy producentem blachy dachowej T18, T35, T35 Plus oraz blachodachówki

Zadzwoń: Radek Chlasta tel. 510 960 240
Napisz: radoslaw.chlasta@alfapanel.pl

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl