Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:

Michał Marzęcki      📞 795 940 507

Radosław Chlasta   📞 510 960 240

Paweł Jurga            📞 506 424 117

Tomasz Budwig 📞 506 424 667

Blacha Trapezowa T14, blacha dachowa i blacha ścienna 2 gatunek ocynkowana i malowana

Cena: 14,76 zł 14.76
Cena netto: 12,00 zł
ilość m

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Blacha trapezowa T14 II gatunek na dach

Blacha Trapezowa T14 produkowana jest z materiału 1 gatunku z tz. nadwyżek produkcyjnych, w długościach 2m, 2,5m, 3m, materiał jest dostępny od ręki w ilości około 8000m2. Możemy także zorganizować transport na terenie całego kraju. Poza blachą trapezową T14 w gotowych odcinkach możemy wyprodukować także blachę pod wymiar, czas oczekiwania na blachę to 5 dni roboczych – zapytaj handlowca o cenę Radek Chlasta tel. 510 960 240

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora cen blach trapezowych. Nasz Handlowiec przygotuje do Państwa specjalną ofertę i prześle do Państwa SMSem w ciągu 10 minut. Nasz Dział Handlowy pracuje każdego dnia tygodnia od 6:00 do 23:00.

 

Blacha profilowana wysokości trapezu 14mm ma bardzo szerokie zastosowanie. Od wielu lat cieszy się niezmiennie wysoką popularnością i uznaniem wśród inwestorów, dekarzy i projektantów, ze względu na cenę, walory użytkowe, brak problemów montażowych i użytkowych oraz trwałość. Wykorzystywana jest jako materiał na pokrycie dachowe małych i średniej wielkości obiektów gospodarczych, przemysłowych, rolniczych, garaży, wiat, domów letniskowych, ale również jako wypełnienie bram przesuwnych, skrzydłowych, uchylnych, drzwi. Blacha trapezowa o wysokości profilu T14 ze względu na gęstość profilowania daje dużą sztywność, dlatego nie tylko widzimy ją na dachu, ale również często jest stosowana na wypełnienie ścian bocznych i działowych w halach, obiektach namiotowych. Blacha falista T14 w II gatunku produkowana jest w odcinkach 2m, 2,5m, 3m, dlatego łatwa jest do przetransportowania dla każdego klienta. Blachy występują w szerokiej gamie kolorów wg standardu RAL; biały (9010), jasny popiel (9002), srebrny (9006), szary metalizowany (9007), mysi (7005), antracytowy - ciemny grafit (7016), brązowy czekoladowy (8014), tlenkowy czerwony (3009), wiśnia - czerwone wino (3005). Wszystkie oferowane blachy są ocynkowane i powlekane poliesterm (kolorem) w grubości 25 mikronów, dlatego pod względem odporności korozyjnej nie odbiegają od materiału w I gatunku.

Blachy trapezowe T14 dostępne są od ręki , gotowe do odbioru z magazynu. Ze względu na dostępność i atrakcyjną cena T14 jest blachą trapezową bardzo popularną i chętnie kupowanym profilem na wszelkiego rodzaju obiekty budowlane. Wszystkie produkty oferowane są z blach nowych z końcówek serii produkcyjnych. Popularność wynikająca z wypadkowej jakości do cena, wpływa na dostępność blachy. Dla nas ważny jest każdy klient, dlatego chętnie zorganizujemy transport i dostawę zakupionej blachy przez sprawdzonych i stale współpracujących przewoźników zarówno dla dużego i dla małego odbiorcy, żeby cena ostateczna była najatrakcyjniejsza na rynku. Długość arkuszy od 2m do 3m dostosowana jest również do odbioru w własnym zakresie (przyczepka samochodowa, mały bus), dlatego zamówiona blacha może zostać odebrana od ręki i już następnego dnia zamontowana na inwestycji. Do blach trapezowych oferujemy również wystandaryzowany system obróbek blacharskich, zabezpieczonych folią ochronną blach płaskich oraz wkrętów do mocowania.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z Doradcą Technicznym, który pokaże wszystkie możliwości, wyjaśni kwestie techniczne, jeśli będzie trzeba, pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Poza blachą trapezową T14 jesteśmy producentem blachy dachowej T18, T35, T35 Plus oraz blachodachówki

Zadzwoń: Radek Chlasta tel. 510 960 240
radoslaw.chlasta@alfapanel.pl

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl